Kde kúpiť hada?

Had v ľudských dlaniach

Takmer väčšina začínajúcich chovateľov si spočiatku kládla otázku, kde zohnať svojho prvého hada. Zatiaľ čo v minulosti boli odkázaní na obmedzenú ponuku obchodov so zvieratami, alebo mohli raz za čas navštíviť chovateľskú burzu, či riadkovú inzerciu v tlačených chovateľských časopisoch, s nástupom internetu sa dnes už môžu skontaktovať s chovateľom prostredníctvom online inzercie zvierat.

Existuje množstvo webových stránok, ktoré umožňujú vkladanie a zobrazovanie inzerátov. Väčšina z nich je všeobecne zameraná a zoženiete na nich v podstate všetko. No iba niektoré sú úzko špecializované na chovateľstvo zvierat a obsahujú kategórie zvierat rôznych druhov. Úspech v hľadaní vám zaručia najmä navštevované inzercie, na ktorých je neustále aktualizovaný obsah. Jednou zo špecializovaných inzercií, kde je rozhodne z čoho vyberať, je internetová inzercia zvierat ZooBurza.eu. Okrem kategórie venovanej špeciálne hadom, nájdeme na stránke aj jaštery a korytnačky, ale na svoje si prídu chovatelia takmer všetkých druhov zvierat. Osobitnú kategóriu tvoria chovateľské potreby, obsahujú podkategóriu príslušenstva pre akvaristov a teraristov. Ak hľadáte pre vášho zverenca nový životný priestor v podobe väčšieho terária, určite by ste si návštevu tejto kategórie nemali nechať ujsť.

Okrem inzerátov zvierat obsahuje ZooBurza.eu aj diskusné fórum. Môžte si na ňom vymeniť skúsenosti so skúsenými teraristami alebo len načerpať inšpiráciu. A na záver tá najlepšia informácia – všetky tieto služby môžte využívať ZDARMA.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 33 Priemer: 3.3]
2 komentáre
 1. damian

  najkrajsi had aky som kedy videl strasne by som ho chcel neskutocne

 2. Lukáš

  Neviete o stránke kde predávajú Mambu? Za odpoveď vopred ďakujem

 3. Deadmemories

  Mambu kúpiš na teraburze v Hamme,Nemecko. Na nete nevieš kúpiť. Mal by si mať už 18 a nejaké skúsenosti s hadmi.

  • Ondrej

   Hlavne si treba prečítať zákon o veterinárnej starostlivosti a vyhlášku o chove nebezpečných živočíchov a vo vlastnom záujme ich pri chove jedovatých hadov dodržiavať.

 4. Lucia

  Neviete mi nahodou poradit kde na slovensku sa daju zohnat mrazene myši pre hada ?

 5. Marek

  Potrebujem poradiť s predajňou kde predávajú užovku červenú?

 6. Matúš

  Nikde neviem nájsť na predaj hadiarku trojfarebnú.
  Neviete kde by sa dala kúpiť.

 7. Ruben

  Uzovky cervene su skoroo v kazdom obchode super zoo alebo zoo domoch 👌

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *